Siimusti Noortekeskus

 

Siimusti Noortekeskus on loodud eesmärgiga ühendada Jõgeva valla 7-26 aastaseid noori, võimaldada neile suhtlemist ja arendavat tegevust kodu-ja koolivälisel ajal, seades esikohale noore omaalgatuse arendamise, luua tingimused mitteformaalseks õppimiseks, eelkõige kogemuste omandamiseks tegevuse ja suhtlemise kaudu. Igakülgse koostöö arendamine teiste noorteühenduste, -organisatsioonide ja - liitudega Eestis ning välismaal. Noortele suunatud info kogumine ja edastamine. Noorte nõustamine ja teavitamine ning noortele suunatud ennetustöö teostamine.

 

Noortekeskuse külastajal on võimalik kasutada spordisaali, kööki, arvutiruumi, legoruba ning teisi ühisekskasutuseks mõeldud ruume.
Noortekeskuses on võimalik: sportida, mängida X-boxi, vaadata filme, kuulata muusikat, mängida lauatennist, lauamänge, noorte kasutuses on 6-kohaline legolaud koos erinevatele vanuseastmetele mõeldud legodega. Kui soovid ennast sõbraga proovile panna piljardis või lauajalgpallis, siis on meil ka see võimalus. Noortekeskuses on noorte kasutada rulluisud. NB! Rulluiske saab laenutada vaid koos kiivriga, mis on kohustuslik kõigile!

 

Noortejuht: Aili Komp

Telefon: 5199 9954

E-post: aili.komp@noored.jogeva.ee 

Noortekeskuse aadress: Kaave tee 5, Siimusti, Jõgeva vald

https://www.facebook.com/SiimustiANK/