Marju Saviauk

Jõgeva Linna Noortekeskus

Noorsootöötaja kutse tase 4

Marju.Saviauk@noored.jogeva.ee

(+372) 5307 7035

 

 

 

 

Anette Kuuse

Kuremaa Noortekeskus

Anette.Kuuse@noored.jogeva.ee

(+372) 5358 6562

 

 

 

 

 

Liina Laurikainen-Päri

Laiuse  Noortekeskus

Liina.Laurikainen@noored.jogeva.ee

 (+372) 5398 0767

 

 

 

 

 

Eveli Leego 

Vaimastvere Noortekeskus

Eveli.Leego@noored.jogeva.ee

(+372) 566 9394

(+372) 776 6582

 

 

 

 

Jaana Sepper

Jõgeva Aleviku Noortekeskus

Jaana.Sepper@noored.jogeva.ee

(+372) 5196 0332

 

 

 

 

 

Teele Laanes

Palamuse Noortekeskus

Noorsootöötaja kutse tase 4

Teele.Laanes@noored.jogeva.ee

(+372) 5555 9210

 

 

 

 

Merilin Toome

Palamuse Noortekeskus

Merilin.Toome@noored.jogeva.ee

(+372) 5197 0955

 

 

 

 

 

Jane-Ly Reidolf

Torma ja Sadala Noortekeskus

Jane-Ly.Reidolf@noored.jogeva.ee

(+372) 5346 4562

 

 

 

 

 

Kristin Barbo

Jõgeva Valla Noortekeskuse juhataja

Kristin.Barbo@noored.jogeva.ee

(+372) 5345 3565

 

 

 

 

 

Aili Komp

Siimusti Noortekeskus

Aili.Komp@noored.jogeva.ee

(+372) 5199 9954

 

 

Kaire Sakjas

Jõgeva Valla noorsootöö peaspetsialist

Noorsootöötaja kutse tase 6

kaire.sakjas@jogeva.ee

(+372) 588 618 56