Kaire Sakjas

Jõgeva Linna Noortekeskus

kaire.sakjas@jogeva.ee

(+372) 588 618 56 

 

Marju Saviauk

Jõgeva Linna Noortekeskus

Marju.Saviauk@mail.ee

(+372 )530 77 035

 

Laidi Grauen

Siimusti Avatud Noortekeskus

Laidi343@gmail.com

(+372) 581 43 899

 

Kaide-Liis Suurväli 

Siimusti Avatud Noortekeskus 

(+372)588 717 69 

 

Eveli Leego

Vaimastvere Noortekeskus

Eveli.Leego@gmail.com

 (+372) 530 07 988

 

Kertu Soonberg

Jõgeva aleviku Avatud Noortekeskus

 

Silva Lill

Laiuse Avatud Noortekeskus

(+372) 583 704 34

 

Teele Laanes

Palamuse Avatud Noortekeskus

teele.laanes@palamuse.ee

(+372) 555 592 10

 

Janar Hannolainen 

Torma Noortetuba

noortekeskus@torma.ee

(+372)519 603 32

 

Kadri Kommer

Voore Noortetuba

Noortekeskus@aktivkeskus.ee