30.01.20

Jõgeva Valla Noortekeskuse keskuste lahtioleku ajad

 

E

T

K

N

R

Jõgeva Linna Noortekeskus

Marju Saviauk

Piiri 1c, Jõgeva

5307 7035; Marju.Saviauk@noored.jogeva.ee

12.00 - 19.00

13.00 - 19.00

13.00 - 19.00

12.00 - 17.00

12.00 - 18.00

Jõgeva Aleviku Noortekeskus

Jaana Sepper

Sauna 4, Jõgeva alevik

51960332; Jaana.Sepper@noored.jogeva.ee

12.00-17.00

 

12.00-17.00

 

12.00-17.00

Kuremaa Noortekeskus

Anette Kuuse

Kaalumaja 2, Kuremaa

535 86 562; Anette.Kuuse@noored.jogeva.ee

12.00 - 17.00

12.00 - 17.00

12.00 - 17.00

 

 

Laiuse  Noortekeskus

Liina Laurikainen-Päri

Kuremaa tee 32

53980767; Liina.Laurikainen@noored.jogeva.ee

 

13.00 - 18.00

13.00 - 18.00

13.00 - 18.00

 

Palamuse Noortekeskus

Teele Laanes; Merilin Toome

Suur 4, Palamuse

55559210;  Teele.Laanes@noored.jogeva.ee

51970955; Merilin.Toome@noored.jogeva.ee

12.00-18.00

12.00-18.00

12.00-19.00

12.00-18.00

12.00-17.00

Siimusti Noortekeskus

Ireene Roman

Kaave tee 5, Siimusti alevik

5550 7672;  Ireene.Roman@noored.jogeva.ee

13.00-19.00

13.00-19.00

13.00-19.00

12.00-17.00

 

Sadala Noortekeskus

Jane-Ly Reidolf

Suur tänav 10, Sadala alevik

53464562; Jane-Ly.Reidolf@noored.jogeva.ee

 

 

13.00-18.00

13.00-18.00

13.00-18.00

Torma  Noortekeskus

Jane-Ly Reidolf

Kooli tee 21, Torma

53464562; Jane-Ly.Reidolf@noored.jogeva.ee

13.00-16.30

13.00-16.30

 

 

 

Vaimastvere Noortekeskus

Eveli Leego

Vaimastevere, Jõgeva vald

56693934;  Eveli.Leego@noored.jogeva.ee

12.00-17.00

12.00-17.00

12.00-17.00

 

 

 

KOOLIVAHEAEGADEL VÕIB KESKUSTE LAHTIOLEKUAEGADES ESINEDA MUUDATUSI

 

Toimetaja: KRISTIN BARBO