Jõgeva Valla Noortekeskuse keskuste lahtioleku ajad

 

E

T

K

N

R

Jõgeva Linna Noortekeskus

Marju Saviauk

Piiri 1c, Jõgeva

5307 7035; Marju.Saviauk@noored.jogeva.ee

12.00 - 18.00

12.00 - 18.00

12.00 - 18.00

12.00 - 18.00

12.00 - 18.00

Jõgeva Aleviku Noortekeskus

Jaana Sepper

Sauna 4, Jõgeva alevik

5196 0332; Jaana.Sepper@noored.jogeva.ee

12.00 - 17.00

12.30 - 17.30

 12.00 - 17.00

 

 

Kuremaa Noortekeskus

Anette Kuuse

Kaalumaja 2, Kuremaa

5358 6562; Anette.Kuuse@noored.jogeva.ee

12.00 - 17.00

12.00 - 17.00

12.00 - 17.00

 

 

Laiuse  Noortekeskus

Liina Laurikainen-Päri

Kuremaa tee 32

53980767; Liina.Laurikainen@noored.jogeva.ee

 

13.00 - 18.00

13.00 - 18.00

13.00 - 18.00

 

Palamuse Noortekeskus

Teele Laanes; Kristiina Kuusik

Suur 4, Palamuse

5555 9210; Teele.Laanes@noored.jogeva.ee

58627090; Kristiina.Kuusik@noored.jogeva.ee

12.00 - 18.00

12.00 - 18.00

12.00 - 19.00

12.00 - 18.00

12.00 - 17.00

Siimusti Noortekeskus

Aili Komp

Kaave tee 5, Siimusti alevik

5199 9954; Aili.Komp@noored.jogeva.ee

13.00 - 19.00

13.00 - 19.00

12.30 - 18.30

12.30 - 17.00

 

Sadala Noortekeskus

Jane-Ly Reidolf

Suur tänav 10, Sadala alevik

5346 4562; Jane-Ly.Reidolf@noored.jogeva.ee

 

 

13.00 - 18.00

13.00 - 18.00

13.00 - 18.00

Torma  Noortekeskus

Jane-Ly Reidolf

Kooli tee 21, Torma

5346 4562; Jane-Ly.Reidolf@noored.jogeva.ee

13.00 - 16.30

13.00 - 16.30

 

 

 

Vaimastvere Noortekeskus

Eveli Leego

Vaimastevere, Jõgeva vald

5669 3934;  Eveli.Leego@noored.jogeva.ee

12.00 - 17.00

12.00 - 17.00

12.00 - 17.00

 

 

 

KOOLIVAHEAEGADEL VÕIB KESKUSTE LAHTIOLEKUAEGADES ESINEDA MUUDATUSI