« Tagasi

Rahvusvahelisi võimalusi pakkuv koostöölepe

Käesoleva aasta aprillis sõlmisid Jõgeva Valla Noortekeskus ja Sihtasutus Archimedes koostööleppe, mille raames saame meie võimaluse tegeleda rahvusvahelise noorteinfo tutvustamisega noortele ja noorsootöötajatele Jõgeva maakonnas.

Nüüd saab meid kutsuda koolidesse rääkima erinevatest rahvusvahelistest mobiilsus –ja õppimisvõimalustest, samuti korraldame maakonna noortekeskustes filmiõhtuid koos vestlusringidega juba noortevahetustel osalenud noortega, kes räägivad oma kogemuslugusid. Oleme esindatud Jõgeva Linna päevadel Lastelinnas, Siimusti suvealguspeol. Oktoobris aitame läbi viia kampaaniat TimetoMove. Tuleb üks põnev ja uudseid võimalusi täis aasta.

Euroopa Noortenädala raames toimusid maakonnas erinevad üritused. Mustvee vallas Lohusuus koostöös Mustvee Valla noortekeskuse Lohusuu noortetoaga toimus „Aardejaht QR koodiga ja demokraatia", Põltsamaa vallas Põltsamaal toimus koostöös Põltsamaa valla noortevolikoguga „Aardejaht ja demokraatia" ja Jõgeva Vallas toimus koostöös Jõgeva Valla noortevolikoguga „Disko demokraatia ja töötoad".

Aitäh kõigile noortele, kes aitasid neil sündmustel teoks saada ja loomulikult aitäh kõigile osalejatele, kes tegid nendest üritustest meeldejäävad mälestused.

Alloleval pildid Aaretejaht Põltsamaal osalejad :)